Včera se uskutečnil první ze tří turnajů v Budišově nad Budišovkou a hodnotí jej trenér Martin Mikunda:
„V sobotu 21.1. se naši starší žáci roč. 2008 a ml. zúčastnili halového turnaje starších žáků v Budišově nad Budišovkou. Jako loni jsme jeli za sněhové kalamity, ale v pořádku jsme dojeli. Za TJ NIVA nastoupili:
Jakub Kozar, Max Fegler, Aleš Popp, Patrik Silber, Jiří Skýpala, Štěpán Purmenský, Jan Vašina, Aneta Paprskářová, Dominik Mutina, Matěj Dvořák, Matyáš Král.
Turnaje se účastnilo celkem 9 mužstev včetně TJ NIVA, jednalo se o tyto mužstva:
SK Slavia Třebovice, TJ Spartak Budišov n. B., FK Štáblovice, TJ Sokol Litultovice, TJ Děrné, FC Dolní Benešov, TJ Granitol Moravský Beroun, FK Kylešovice, TJ NIVA

Hráči odehráli celkem 8 zápasů každý v délce 10 minut. Na turnaji jsme získali celkem 4 body za jednu výhru a remízu a obsadili jsme 8. místo z devíti mužstev. Zápasy to byly těžké a naše výsledky byly takové:
Štáblovice – TJ NIVA 0:1; TJ NIVA – Litultovice 1:1; Mor. Beroun – TJ NIVA 2:0.; Děrné – TJ NIVA 6:0; TJ NIVA – D. Benešov 0:1; TJ NIVA Kylešovice 1:3; Třebovice – TJ NIVA 2:0; TJ NIVA – Budišov 0:2.
Výsledky byly těsné, což je jasně vidět. Hráči se snažili za což jim moc děkuji, hráli pěkný fotbal akorát nám chybělo trochu štěstí při střílení na branku a tím pádem jsem dali málo gólů. V brance nastoupil Max Fegler a chytal výtečně. Turnaj byl dle mého velmi dobrý jako vždy.

Individuální cenu obdržela naše hráčka Aneta Paprskářová, jelikož byla na turnaji jediná holka.
28.1. se jede na další turnaj do Budišova nad Budišovkou, tentokrát s mladšími žáky tedy roč. 2010 a ml., ale o tomto až v dalším článku.“