TISKOVKA NAŠEHO ODCHOVANC

Návrat našeho odchovance Tomáše „Komára“ Růčky zaznamenala i celorepubliková média a musela se svolat tiskovka. Tady jsou otázky, na které Tomáš odpovídal:

1) Po dlouhých 7,5 letech se vracíš tam, kde si začal, těšíš na novou sezónu?

– Na novou sezónu se těším jako malé dítě, je to pro mě nová výzva a zároveň snad pomůžu týmu k dobrým výsledkům.

2) V týmu už není moc hráčů se kterými si tady hrával..myslíš, že zapadneš?

– Tak s tím žádný problém si myslím mít nebudu, jsem pohodový člověk, co nezkazí žádnou srandu a přece jen pár kluků znám.

3) Vloni tým projel IV. třídou jako nůž máslem, sledoval si výsledky, nebo si stihl nějaký zápas? Pokud ano, co na předváděnou hru říkáš?

– Výsledky týmu jsem sledoval důkladně a pár zápasů jsem viděl osobně, věděl jsem, že tým má kvalitu, ale byl jsem hodně překvapen některými hráči, kteří prokázali velkou individuální kvalitu.

4) Jsi vynikající exekutor přímých kopů, kolik „zářezů“ letos z nich uděláš?

– No řeknu to tak, všechno co bude kolem šestnáctky tak to bude gól!

5) Odehrál si s týmem první přátelský zápas na půdě ve Stachovicích, byl si spokojen se svou/týmovou hrou?

– Sám sebe hodnotit nemůžu, ale hrálo se mi s klukama výborně, měl jsem z toho super pocit (a něco se po těch letech nezměnilo – Tomáš Kocmich je pořád stejný mudrlant, těším se na něj a dále na Kubu „Quaresmu“ Pavlicu jak mi to bude dávat za obranu do brejků, z toho dám nejvíc gólů, ne z těch přímáku).

6) S jakým umístěním bys byl na konci června 2024 spokojen?

– Nejlépe postupové místo!

7) co vzkážeš spoluhráčům a fanouškům?

– Na spoluhráče se velice těším a fanouškům bych vzkázal, ať chodí v hojném počtu fandit a my se jim budeme snažit odvděčit dobrými výkony. Fotbalu zdar!