V sobotu 12.11. jela naše přípravka na turnaj konaný v Šenově u NJ. Hrálo se systémem 3+0 každý s každým ročník 2016 a mladší. Soupeři našich byli:
TJ Sokol Ženklava
FC Bílovec
TJ Sokol Sedlnice „A“ + „B“
FK Nový Jičín „A“ + „B“
O výsledky nešlo, hlavně že se děti „vyřadili“.
Hodnocení trenéra Jakuba Pavlici:
„Účast na turnaji 3+0 v Šenově u NJ byl náš teprve druhý turnaj. Tento turnaj byl ve společnosti skvělých týmu jako je Nový Jíčin, Bílovec a Sedlnice. Na hře proti takovým soupeřům bylo vidět, že jsme teprve na začátku naší cesty, kterou chceme ujít. I přes tuto skutečnost bylo na turnaji mnoho pozitiv. Kluci bojovali jako lvi a zápas od zápasu docházelo ke zlepšení. Je vidět na dětech velká chuť a vytrvalost se zlepšovat. Ještě bych rad poděkoval organizátorům turnaje za velice povedou akci.“