Dnes se naše starší přípravka ročník 2012 a ml. zúčastnila halového turnaje v Budišově nad Budišovkou. Hodnocení trenéra Martina Mikundy:
„Cesta na turnaj byla opět složitá vlivem silného větru, ale dojeli jsme! Za TJ NIVA nastoupili:
Anna Vašková, Vojtěch Vašina, Šimon Dušek, Richard Plhal, Josef Tkadlec, Denys Reipashi, Štěpán Vaněček, Amálie Purmenská.

Turnaje se účastnilo celkem 9 mužstev včetně TJ NIVA, jednalo se o tyto mužstva:
GLKS Wlokniart Kietrz, TJ Spartak Budišov n. B., TJ Vítkov, MFK Holice, SK Štáblovice, TJ Sokol Holasovice, FK Kylešovice, TJ Děrné
Hráči odehráli celkem 8 zápasů každý v délce 10 minut. Na turnaji jsme získali celkem 12 bodů za 3 výhry, 3 remízy, 2 porážky a obsadili jsme krásné 4. místo z devíti mužstev. Zápasy to byly těžké a naše výsledky byly takové:
TJ Vítkov – TJ NIVA 1:1
TJ NIVA – MFK Holice 2:3
Kylešovice – TJ NIVA 0:0
Štáblovice – TJ NIVA 0:5
TJ NIVA – Holasovice 5:1
Kietrz – TJ NIVA 7:0
TJ NIVA – Děrné 1:0
TJ NIVA – Budišov 0:0

Výsledky byly těsné, což je jasně vidět, hráči se snažili za což jim moc děkuji, hráli pěkný fotbaln a hráli jako jeden tým a to je velmi důležité. Prohráli jsme jen s vítězem turnaje z Polska a MLF Holice, kteří byli druzí. V brance nastoupila Anna Vašková a chytala bravurně. Turnaj byl dle mého velmi dobrý jako vždy.“