Ještě než vám zaskočí kost z kapra, nebo se polejete červeným vínem, můžete si přečíst rozhovor s našim hráčem, jedním z těch nejzkušenějších, dalo by se říct veteránem a také hospodářem našeho klubu, Radkem Paprskářem!

1. Jak si spokojený po půlce odehrané sezóny? Máš nějaké připomínky?
– Jsem velmi spokojený, začalo se vyhrávat a držíme se v čele tabulky.
K připomínkám jen asi větší zodpovědnost hráčů k týmu např. včasné omluvenky před zápasem a také by se mohlo zamakat na větší účasti na trénincích.

2. Jsi jedním z nejstarších a nejzkušenější borců v týmu, bereš to tak, že bys měl předávat zkušenosti mladým?
– Nemyslím si, že věk hráče rozhoduje o zkušenostech. V týmu máme i mladší, kteří jsou zkušení a spolu s nimi chceme předat těm méně zkušeným rady jak hrát pěkný fotbal!

3. Posily před sezonou se staly stěžejními hráči týmu, ale kdo Tě asi nejvíce překvapil z ostatních hráčů?
– Mile mě překvapili všichni hráči týmu, kteří se každým zápasem zlepšují, nelze vyjmenovat jednotlivce (jeden za všechny,všichni za jednoho).

4. Budeš chtít hrát tak dlouho jak Franta Pavlica pokud zdraví vydrží?
– Pokud zdraví a síly vydrží, tak bych chtěl Frantu překonat a hrát až do důchodu. Ale jelikož věkovou hranici stále navyšují, tak už o tom začínám pomalu pochybovat!

5. Děláš i hospodáře našeho klubu, máš nějaké připomínky nebo nápady na zlepšení chodu našeho klubu?
– Jako hospodář bych si přál nový traktorek, ale pokud bych měl mluvit za TJ NIVA, chtěli bychom nové kabiny, jenže to je zatím ve hvězdách.

6. Blíží se konec roku a začátek Nového, co bys vzkázal hráčům, fanouškům a příznivcům TJ NIVA?
– Chtěl bych popřát všem, aby jsme se ve zdraví sešli na našich fotbalových utkáních i v následujícím roce. Jsem hrdý na naše věrné fanoušky, kteří s námi sdílí a prožívají každý zápas.
PS: Rozjetý vlak nezastavíš!