Včera se v sousedních Stachovicích slavilo o 106! Místní Slavia Stachovice oslavila 65 let od svého založení a naše muže pozvala k utkání se svým Áčkem. Už když jsme přijížděli k místnímu svatostánku, tak na nás čekal obří transparent, který si domácí připravili a moc nás potěšil, dokonce někteří i zamáčkli slzu! A to ještě nebylo všechno! Před parádní diváckou návštěvou nás přivítali, jako bychom vyhráli Ligu mistrů. Udělali špalír, tzv. čestnou stráž a poté přečetli celou naši soupisku. Prostě pecka! Před samotným zahájením zápasu ještě naši „bafunáři“ Martin Mikunda a Mira Fusek předali dar v podobě obřího frgálu z pekárny v Palačově.

Samotný zápas, alespoň podle nás, probíhal trochu nečekaně. Domácí jsme možná trochu překvapili a byli jsme velice důstojným soupeřem. A v prvním poločase možná i trochu nebezpečnější. První půle skončila bez branek a to bylo pro nás parádním počinem!

Poté ve druhém poločase už začaly padat branky a domácí odskočili na 2:0. Pak po rychlé akci a pěkně nahrávce Martina Kozara byl faulován domácím brankářem Martin Rulíšek a nařízenou penaltu proměnil – 2:1! To nás nabudilo, snažili jsme se o vyrovnání, ale domácí protiútoky byly do naší otevřené obrany smrtící! Vstřelili nám po brejcích další dva góly a zápas tak skončil 4:1!

Zápas ukázal rozdíl v obou mužstvech, nejen rozdíl v soutěžích, ale domácí mají fyzický fond o pár levelu výše. Nicméně určitě jsme nezklamali, kdybychom proměnili ještě 2-3 další šance, které jsme měli, tak by byl konečný výsledek snesitelnější.

Závěrem ještě jednou všechno nejlepší k významnému jubileu a snad se opět brzy potkáme! 💚🤍❤️

TJ Slavia Stachovice – TJ NIVA 4:1 (0:0)

branka: M.Rulíšek

sestava: J.Lakomý – L.Novák, J.Kocmich, Z.Pavlík, P.Matušik – M.Rulíšek, T.Kocmich, L.Bajer, V.Berka – T.Růčka, J.Pavlica – M.Liška, R.Paprskář, M.Melichařík, J.Tomášek, V.Růčka, M.Kozar, R.Mikunda