V dnešním krásném podzimním počasí přivítali naši muži béčko Žiliny. V naší brance se představil tuto sezónu už třetí brankář, tentokrát náš veterán Jarda Tomášek a moc práce neměl. Dovolím si tvrdit, že jsme měli utkání od začátku až do konce ve své režií. První branka přišla až ve druhé půlce prvního poločasu, kdy si prémiérový zářez v našem dresu připsal Viktor Berka – 29.min 1:0!
Druhá branka přišla po pěkném průniku a střele Viktora Berky a dorážkou benjamínka našeho mužstva Vojty Růčky – 38.min 2:0!
V druhé půlce jsme nepolevili a útok střídal útok. Třetí branku přidal opět Viktor Berka, který odehrál zatím nejlepší utkání ve svém působení v TJ NIVA – 60.min 3:0! Poslední naši branku po rohovém kopu Tomáše Kocmicha vstřelil jeho brácha Honza – 4:0! Hosté jen korigovali, resp. pokazili nulu Jardovi Tomáškovi a to z přímého kopu, kdy tečoval střelu náš hráč do protipohybu našeho brankáře – 4:1!
Upevnili jsme si první příčku a příští týden jedeme do Nové Horky, kde nás čeká hodně těžké utkání!
TJ NIVA – TJ Sokol Žilina „B“
branky: 2x V.Berka, V.Růčka, J.Kocmich