O víkendu hrálo jen jedno naše mužstvo. Žákům byl páteční zápas kvůli špatnému stavu hrací plochy v Petřvaldě odložen a to na pátek 7.6. od 17h.
Dnes od 16h hráli naši muži na Starém Jičíně s místním béčkem. V první půlce byli lepší domácí, měli nebezpečné útoky a z jednoho se jim podařilo vstřelit branku na 1:0! V dalším průběhu zápasu si vzal slovo náš rychlík v útoku Martin Kozar a vstřelil čistý hattrick! První gól dal po samostatném úniku a vyrovnal na 1:1! Těsně před koncem poločasu po nádherné akci na ose Petr Pavlíček – Tomáš Kocmich – Martin Kozar poslední jmenovaný otočil skóre na 1:2!
No a ve druhém poločase po druhém úniku si pohrál s obráncem a na první tyč dovršil hattrick 1:3! Celkově ve druhém poločase jsme již byli lepší my a skóre uzavřel po dorážce Kuba Pavlica 1:4!
FK Starý Jičín „B“ – TJ NIVA 1:4 (1:2)
branky: 3x M.Kozar, J.Pavlica
sestava: V.Náhlík – R.Mikunda, Z.Pavlík, J.Kocmich, P.Matušik – V.Berka, T.Kocmich, M.Rulíšek ml., M.Liška – M.Kozar, J.Pavlica
M.Melichařík, R.Barvík, L.Novák, P.Pavlíček
Výhrou jsme odpověděli soupeřům, jelikož oba zvítězili a tabulka je stejná, jako před tímto víkendem tzn. vedeme o 3 body před Bordovicemi a Velkými Albrechticemi.
Příští neděli přivítáme na svém hřišti Straník.