Zápas žáků hodnotí jejich trenér Martin Mikunda:
„Dnešní zápas byl opět těžký. Do zápasu nastoupilo celkem 18 hráčů, což bylo super. Celý první poločas to byl fotbal nahoru dolů s šancemi na obou stranách. Ve 33. minutě jsme inkasovali gól a soupeř vedl 1:0. První poločas tak i skončil. Ve druhém poločase jsme ve 46. minutě srovnali po krásném kopu skoro z rohového praporku Štěpána Purmenského, kdy míč propadl a Josef Tkadlec srovnal na 1:1! Zápas se odvíjel stále stejně tzn. nahoru dolů, ovšem ve 52. a 55. minutě jsme obdrželi dva góly a soupeř vedl rázem 3:1. Hráči to však nevzdali a v 60. minutě vstřelil gól Jakub Kozar a v 61. minutě Lukáš Beránek a bylo to 3:3! Do konce zápasu byly na obou stranách tutové šance, ale bez gólového efektu.
Takže dnes první bod a skvělá práce hráčů!!!
Za jejich hru jim děkuji.
Další zápas hrajeme v neděli 28.4. od 10:00 v Mořkově.“
TJ KLIMKOVICE – TJ NIVA 3:3 (1:0)
branky: J.Tkadlec, J.Kozar, L.Beránek