Hodnocení trenéra Martina Mikundy:
„Dnešní zápas byl poslední v podzimní části a byl to nejlepší zápas co hráči hráli. Ve 14. minutě náš hrotový útočník Jakub Kozar utekl celé obraně soupeře a dál krásný gól a vedli jsme 1:0. Zbytek poločasu jsme soupeře celkem k ničemu nepustili. Jakub Kozar ještě jednou utekl obraně soupeře, ale tentokrát těsně minul. Poločas skončil 0:1 a byl to opravdu velmi dobrý poločas, kdy všichni hráli na výbornou.
Ve 45. minutě po jediné chybě naší obrany soupeř vyrovnal na 1:1. Ve 49. minutě soupeř zahrával volný přímý kop a byl to kop kopnutý velmi dobře a bylo to 2:1. Zbytek poločasu, za deště jako skoro celý zápas, jsme se tlačili do brány soupeře, ovšem se nám nepodařilo vstřelit už žádný gól.
Dnešní zápas nevyhrál lepší, ale ten co měl více štěstí. Za poslední tři zápasy hráči šli hodně nahoru, takže jarní část sezóny bude ještě lepší. Všem děkuji za celý podzim snažili se, makali a chtěli hrát fotbal i když se výsledkově nedařilo.
Po skončení zápasu proběhlo v našich kabinách ukončení sezóny, kdy pohoštění zařídil taťka Denyse Reipashe, jelikož ten má 23.10. narozeniny. Hráči si celé ukončení pochvalovali. Za toto ukončení mu moc děkuji. Hráči také obdrželi oblečení – teplákovou soupravu,šortky a triko.“

FK STUDÉNKA – TJ NIVA 2:1(0:1)
branka: J.Kozar