Už v sobotu jeli starší žáci k zápasu do dalekých Trojanovic-Bystrého, aby zkusili potrápit lídra soutěže. Zápas hodnotí trenér Martin Mikunda:
„Hráli jsme s prvním v tabulce a byl to velmi těžký zápas. Již ve 3. minutě jsme inkasovali a soupeř vedl 1:0. Do konce poločasu jsme však již žádný gól nedostali díky dobrému bránění. Na konci poločasu jsme mohli i srovnat ze skvělé šance, avšak se to nepodařilo. Proti soupeři se nám těžko prosazovalo pro jejich výškovou i věkovou převahu. Ve druhém poločase jsme postupně dostali 4 góly a soupeř nás porazil 5:0, ale i tak to byl nejlepší výsledek ze čtyř utkání kterém jsme se soupeřem hráli za celou sezónu. Všem hráčům za dnešní výkon děkuji hráli velmi dobře.
Další zápas hrajeme v neděli 11.6. doma proti TJ Klimkovice a to od 14:30. V minulém zápase na půdě soupeře jsme hráli 3:3. Tak uvidíme jak se bude dařit.“
TJ TROJANOVICE-BYSTRÉ – TJ NIVA 5:0 (1:0)
Muži hráli včera a to doma proti poslednímu týmu tabulky FK Životice u Nového Jičína . No a zápas tak i vypadal, bylo to v pomalém tempu, hrálo se především na půlce soupeře, ale opět jsme měli problém proměňovat šance. Do vedení jsme šli po parádním pasu Ládi Nováka na Máru Melichaříka, který skvěle zakončil – 1:0!
Druhý gól pak přidal po penaltě Martin Rulíšek 2:0!
Ve druhém poločase jsme snad až na jednu výjimku soupeře nepustili za půlku a Mára Melichařík dokázal zkompletovat hattrick! Na druhý gól mu přihrál Viktor Berka a na ten třetí Tomáš Kocmich.
TJ NIVA – FK Životice u Nového Jičína 4:0 (2:0)
branky: 3x M.Melichařík, M.Rulíšek
Sestava: J.Tomášek – V.Berka, J.Kocmich, Z.Bortl, L.Novák – M.Liška, T.Kocmich, L.Bajer, M.Rulíšek – J.Pavlica, M.Melichařík – V.Růčka, J.Slezák, P.Balhárek
Poslední zápas sezóny hrajeme v sobotu doma a to s FK Bílov . Po zápase pak proběhnou oslavy postupu a titulu!