Zápas zhodnotil trenér Martin Mikunda:
„Dnešní zápas byl zatím ten nejlepší v nové sezóně! Poprvé bylo 6 hráčů na střídání. A první poločas byl opravdu skvělý, i když jsme inkasovali dvakrát, tak jsme sami vstřelili ve 40. minutě gól z kopačky Štěpána Purmenského na 1:2 a takto i první poločas skončil.
V brance byl opět Max Fegler a Kuba Kozar byl předstoper, což se opět osvědčilo.
Na začátku druhého poločasu jsme v rychlém sledu inkasovali dva góly, což bylo k vývoji prvního poločasu škoda. Zbytek zápasu jsme hráli pěkný fotbal. Gól jsme však už žádný nedali, pouze jsme jednou inkasovali.
Zápas skončil 1:5 a hodnotím tento zápas jako nejlepší v nové sezoně. Hráči chtějí hrát a snaží, což je pro mne nejdůležitější, za dnešní výkon jim velice děkuji!
Další zápas máme v úterý 18.10. v 16:30 doma proti Mořkovu a jedná se o poslední domácí mistrovské utkání tohoto roku!“
TJ NIVA – TJ DĚRNÉ 1:5 (1:2)
branka: Št.Purmenský