Včerejší nedělní odpoledne patřilo na našem hřišti fotbalu. Žáci i muži hráli doma a utkání žáků hodnotí trenér Martin Mikunda:
„Dnešní zápas byl z pohledu výkonu hráčů opět velme dobrý, i když výsledek tomu neodpovídá. V prvním poločase jsme dostali docela nešťastné góly. V tomto poločase jsem i vypracovali šance akorát bez gólového efektu, což bylo škoda. V prvním poločase jsme inkasovali 5 branek. Druhý poločas byl zcela odlišný, soupeři jsme nedali skoro žádný prostor a inkasovali jsme pouze jednou a brankář odvedl bezchybný výkon. V druhém poločase jsme si také vypracovali šance, ale opět bez gólového efektu, což bylo škoda, jelikož si hráči zasloužili ten gól. Všem, kteří hráli, děkuji. Odvedli kus dobré práce.
Další zápas je až 13.5. proti TJ Děrné v Děrném a to od 10:00.“
TJ NIVA – TJ TROJANOVICE-BYSTRÉ 0:6 (0:5)
Po zápase žáků, se představili fanouškům i naši muži. Ti přivítali hráče z Nové Horky. Nezaujatého fanouška muselo konečné skóre hřát u srdce – za 90 minut hry vidět 12 branek, 2 červené karty a 3 penalty, to se nestane každý den..no pojďme k samotnému zápasu. Kdyby po prvních 20 minutách svítilo na ukazateli skóre 3:0, nemohl by nikdo říct ani popel. Měli jsme gólovky jako „prase“, bohužel nepodařilo se je proměnit a za to soupeř trestal. Po úniku a přihrávce na penaltu skórovali hosté – 0:1! Po několika přímácích se jeden konečně ujal, Lukáš Bajer našel na zadní tyči Honzu Kocmicha a ten hlavou vyrovnal – 1:1! No a těsně před přestávkou po přímáku Viktora Berky hlavou otočil skóre Lukáš Bajer – 2:1!
Asi po 3 minutách druhého poločasu jsme kopali další přímák asi ze 20 metrů a Lukáš Bajer vstřelil krásný gól – 3:1! Další branku za ruku v šestnáctce proměnil Mára Melichařík. Po úniku skóroval Martin Rulíšek, druhou penaltu proměnil znovu Martin Rulíšek, svoji 2. branku vstřelil Mára Melichařík a utkání a svůj hattrick uzavřel Lukáš Bajer! Hosté ještě lehce upravovali skóre, které se zastavilo na 8:4! Kaňkou utkání z naší strany je červená karta pro Patrika Matušika, který tak bude muset vynechat zápas roku v sobotu v Bílově.
TJ NIVA – SK Statek Nová Horka 8:4 (2:1)
branky: 3x L.Bajer, 2x M.Melichařík, 2x M.Rulíšek ml., J.Kocmich
sestava: J.Tomášek – P.Matušik, J.Kocmich, Z.Bortl, L.Novák – M.Liška, T.Kocmich, L.Bajer, V.Berka – J.Pavlica, M.Melichařík – V.Růčka, M.Rulíšek ml., J.Slezák
Příští zápas hrajeme v sobotu od 16:30 v Bílově!