Zápas starších žáků hodnotí trenér Martin Mikunda:
„Dnešní zápas byl opět velmi dobrý. Od zápasu s Děrným hrají hráči každý zápas velmi dobře. Dnes po delší době chytal Kuba Kozar a chytal výtečně. V sestavě dnes chyběli Max Fegler (dovolená) a Lukáš Beránek(zranění). V prvním poločase jsme perfektně bránili a soupeři nedali šanci vstřelit gól. I my jsme měli nějaké šance, ale bez gólového efektu. První poločas skončil 0:0. Ve druhém poločase jsme stále velmi dobře hráli, ale v 57. minutě jsme poprvé inkasovali. V 61. minutě přidal soupeř druhý gól a bylo to v 2:0 pro soupeře. V 67. minutě jsme zahrávali volný přímý kop cca s 30 metrů a Štěpán Purmenský tento krásně proměnil do levé šibenice a byl to 2:1. Do konce zápasu jsme stále dobře bránili, avšak v 72. a v 80. minutě jsme dostali dva góly a konečný výsledek byl 4:1.
Zápas to byl velmi dobrý z pohledu hry našich hráčů. Za dnešní výkon jim velice děkuji. Další zápas je 3.6. od 14:30 v Trojanovicích-Bystrém. Na tento zápas jedem autobusem.“
TJ MOŘKOV – TJ NIVA 4:1 (0:0)
branka: Štěpán Purmenský
Muži jeli do Hodslavic a zapsali se zlatým písmem do historie našeho klubu! Podařilo se jim získat ten potřebný bodík, který stačil k jistotě titulu a dokonce výhrou připsali rovnou 3 body!
Soupeř upřímně nedělal nějaké problémy, spíše jsme opět žehrali na neproměňování našich šancí. V prvním poločase jsme se rychle dostali ve 3. minutě do vedení díky Tomášovi Kocmichovi – 0:1! No a místo toho, aby to bylo 0:3 po několika gólovkách, tak soupeř dokázal dalekonosnou střelou z přímáku vyrovnat na 1:1! Do poločasu naštěstí dokázal Honza Kocmich a Michal Liška vstřelit branku a poločas skončil 1:3!
Ve druhém poločase to bylo na jednu branku a čekalo se jen, kdy soupeři vstřelíme další gól. Podařilo se to ještě dvakrát a to Lukášovi Bajerovi a Marku Melichaříkovi a zápas tak skončil 1:5!
Před posledními 2 zápasy máme již nedostižný náskok a slavíme titul ve IV.třídě!
Teď nás čekají poslední dva domácí zápasy a pak bujaré oslavy!
FK Hodslavice – TJ NIVA 1:5 (1:3)
branky: T.Kocmich, J.Kocmich, M.Liška, L.Bajer, M.Melichařík
Sestava: J.Tomášek – L.Novák, Z.Bortl, J.Kocmich, V.Berka – M.Liška, T.Kocmich, L.Bajer, M.Rulíšek ml. – J.Pavlica, M.Melichařík – V.Růčka, R.Barvík, P.Balhárek