Zápas žáků hodnotí trenér Martin Mikunda:

„Dnešní zápas bylo z pohledu hry dětí mnohem lepší ve druhém poločase, než v prvním, ve kterém jsme inkasovali 5 gólů. Ve 2. minutě zápasu jsme šli do vedení 1:0 z kopačky Kuby Kozára. Ve vedení jsme byli asi 10 minut. Do konce poločasu jsme nastřeli tyčku, ale inkasovali již zmíněných 5 gólů. Ve druhém poločase jsme vyzkoušeli na pozici stopera Dominika Mutinu a byl to dobrý tah. Inkasovali jsme pouze jednou. Zápas skončil 6:1 pro domácí, hráči odehráli velmi dobrý zápas, škoda že jsme nedali více gólů, jelikož šance byly. Další zápas hrajeme v sobotu 22.4. doma proti Mořkovu a to od 10h.“

Fotbal Studénka – TJ NIVA 6:1 (5:1)

branka: J.Kozar

Dnes odpoledne měli naši muži premiéru na svém domácím trávníku. Přijel soupeř z Mankovic a to téměř s 1,5h předstihem. Zřejmě byli silně namotivováni a chtěli se předvést. No, moc se jim to nepovedlo, i když do 28. minuty drželi bezbrankovou remízu. To naši střeleckou nemohoucnost a soupeřova kvalitního brankáře překonal Radek Paprskář, když po přetaženém centru zakončoval na zadní tyči – 1:0! Druhou branku vstřelila naše motorová myš z Kujav! Přesněji řečeno Viktor Berka 41. minuta – 2:0! A těsně před koncem prvního poločasu po krásné akci, kterou založil Láďa Novák, skóroval sám před brankářem Mára Melichařík – 3:0!

Po přestávce jsme měli opět několik šancí, ale ujala se až bomba k levé tyči z dvaceti metrů od našeho nejlepšího střelce Lukáše Bajera 64. minuta – 4:0! Za tři minuty se uvolňoval po levém křídle Martin Rulíšek a byl zastaven ve velkém vápně faulem. Sám faulovaný penaltu proměnil a připsal si premiérový gól v našem drese – 5:0! Do konce i přes šance už gól nepadl. Připisujeme si další výhru a opět se po jednodenním střídání s FK Bílov vracíme na čelo tabulky!

TJ NIVA – TJ Tatran Mankovice 5:0 (3:0)

branky: R.Paprskář, V.Berka, M.Melichařík, L.Bajer, M.Rulíšek (pk)

sestava: J.Tomášek – Z.Bortl, Z.Pavlík, J.Kocmich, R.Paprskář – V.Berka, T.Kocmich, L.Bajer, J.Slezák – J.Pavlica, M.Rulíšek ml. – L.Wojciuch, M.Liška, V.Růčka, M.Melichařík, L.Novák


Příští neděli 23.4 jedeme do Žiliny, kde od 10:15 hrajeme s místním béčkem.