Dnešní krásné nedělní odpoledne patřilo na našem hřišti fotbalu. Obě naše mužstva hrála doma a první na řadu šli starší žáci. Zápas hodnotí trenér Martin Mikunda:
„Dnešní zápas byl opět těžký. Po začátku zápasu jsme již ve 3. minutě inkasovali gól, což bylo škoda. První poločas jsme sice více bránili, ale několikrát jsme i zahrozili u brány soupeře. Na konci prvního poločasu jsme dostali druhý gól a první poločas skončil 0:2. Na začátku druhého poločasu jsme opět inkasovali a bylo to 0:3. Poté byl druhý poločas nahoru dolů, kdy jsme snížili na 1:3 z kopačky Štěpána Purmenského. Do konce zápasu jsme inkasovali ještě jednou a zápas skončil 1:4. Zápas to byl dobrý hráči makali, ale škoda že jsme nedali více gólů, i když šance byly. Všem za dnešní výkon děkuji. Další zápas hrajeme již ve středu 24.5. v 17h v Klimkovicích.“
TJ NIVA – FOTBAL STUDÉNKA 1:4(0:2)
branka: Štěpán Purmenský
Pak nastoupili ke svému zápasu i muži. Soupeřem jim byli borci z Hodslavic. Ti se ujali vedení první střelou na branku už ve 3. minutě, kdy asi ze 25m z přímáku rozvlnili naši síť 0:1!
Za chvíli však svým prvním gólem v zápase vyrovnal Martin Rulíšek ml. Pak otočil skóre Jakub Slezák a po něm zvýšil po úniku kapitán Jakub Pavlica 3:1! Hosté ještě stihli do poločasu snížit na 3:2.
Ve druhém poločase padaly branky jen do jedné branky a to do hostující. Nejprve se prosadil po rohu na zadní tyči Honza Kocmich – 4:2! Pak vstřelil druhý gól Martin Rulíšek ml. – 5:2! Po parádně vyřešeném samostatném úniku zvýšil Vojta Růčka už na 6:2! No a svůj hattrick uzavřel po chladnokrevné nahrávce Tomáše Kocmicha Martin Rulíšek ml. 7:2! Gólový účet uzavřel Marek Melichařík 8:2!
Připsali jsme si tak další výhru a ze tří zbývajících zápasů nám stačí bod k titulu!
O poločase naši hráči, jednatel a předseda klubu popřáli k 60.narozeninám bývalému skvělému brankáři a současnému členovi Bronislavu Balhárkovi!
TJ NIVA – FK Hodslavice 8:2 (3:2)
branky: 3x M.Rulíšek ml., J.Slezák, J.Pavlica, J.Kocmich, V.Růčka, M.Melichařík
sestava: O.Návrat (J.Tomášek) – P.Matušik, J.Kocmich, Z.Bortl, L.Novák – V.Berka, L.Bajer, T.Kocmich, J.Slezák – J.Pavlica, M.Rulíšek ml. – M.Melichařík, V.Růčka, M.Liška
Příští neděli jedeme do Hodslavic, utkání začíná v 16:00.