Včerejší domácí zápas starších žáků hodnotí trenér Martin Mikunda:
„Dnešní zápas byl opět hodně těžký. V prvním poločase jsme inkasovali pouze jednou a to až na konci poločasu, jelikož obrana a brankář pracovali bezchybně a byla to velmi pěkná podívána, prostě pěkný fotbal. Ve druhém poločase jsme však inkasovali 5 gólů a všechny byly z rohových kopů, kdy výšková převaha byla prostě vidět. Podařil se nám vstřelit jeden gól z kopačky Kuby Kozara po krásném úniku za obranu soupeře. Zápas to byl zase lepší, co se týče z pohledu kvality hry našich hráčů. Za uvedený zápas všem děkuji, hráči se nemají za co stydět!
Další zápas hrajeme v neděli 30.4. od 13:30 doma proti Trojanovice – Bystré.“
TJ NIVA – TJ MOŘKOV 1:6 (0:1)
branka: J.Kozar
To muži dnes dopoledne zavítali na hřiště do Žiliny. I když hřiště…terén byl opravdu hrozný a domácí, kteří jsou na to zvyklí, byli ze začátku ne lepším týmem, ale nebezpečnějším a ujali se vedení po doklepnutí na zadní tyči – 1:0! Naši si dobrou půl hodinku zvykali na nekvalitní povrch a začínali být lepším mužstvem. Po pár šancích se ujala až střela ve 45. minutě od Tomáše Mutiny – 1:1! Gól to byl velmi důležitý a bylo dobře, že se nám do poločasu podařilo vyrovnat.
Po poločase jsme do toho šlápli a domácí se horko těžko dostávali za půlku. Druhý gól vstřelil po dorážce kapitán Kuba Pavlica – 1:2! Třetí gól vstřelil Mára Melichařík, když běžel sám na gólmana a po kličce střílel do prázdné branky – 1:3! Náš čtvrtý gól vstřelil opět Mára Melichařík a zařídil tak konečné skóre 1:4!
TJ Sokol Žilina „B“ – TJ NIVA 1:4 (1:1)
branky: T.Mutina, J.Pavlica, 2x M.Melichařík
sestava: Z.Bortl – P.Matušik, J.Kocmich, R.Barvík, L.Novák – J.Slezák, T.Kocmich, L.Bajer, V.Berka – J.Pavlica, M.Rulíšek – M.Melichařík, M.Liška, T.Mutina
Vrátili jsme se tak opět na první místo v tabulce a příští neděli přivítáme 3. tým v tabulce a to Novou Horkou! Utkání začíná od 16:00!