Již v pátek odehráli naši žáci svůj zápas v Petřvaldě na Moravě. Utkání zhodnotil trenér Martin Mikunda:
„Zápas to byl těžký a vyrovnaný. Někteří hráči chyběli, ale zbytek týmu podal velmi dobrý výkon. Tlačili jsme do brány soupeře celý zápas, ale ve 13. minutě jsme inkasovali a soupeř vedl 1:0. Do konce 1. poločasu už gól nepadl, i když bylo mnoho šancí na obou stranách.
Ve druhém poločase jsme se do tohoto obuli a ve 48. minutě vstřelil krásný gól Richard Plhal a bylo to 1:1! Stále jsme se tlačili do brány soupeře, ale gól se nepodařilo dát. Soupeř nám po pěkné akci vstřelil gól v 53. minutě a bylo to 2:1. Tak i zápas skončil, i když šance byly, gól jsme bohužel už nedali.
Výkon byl opět skvělý všech hráčů a od minulé sezóny šli všichni nahoru, což je super.
Další zápas hrajeme v neděli 17.9. doma proti Studénce a to od 13h.“
FK PETŘVALD – TJ NIVA 2:1 (1:0)
branka: R.Plhal
To muži hráli včera ve Velkých Albrechticích. Už v páté minutě zápasu nás poslal do vedení krásnou střelou k tyči Lukáš Bajer – 0:1! A to bylo z gólů v tomto zápase vše. Ovšem šancí bylo jak v prvním tak ve druhém poločase spousta! Hlavně na naší straně, kdy to byly někdy stoprocentní šance, naštěstí nás jejich neproměnění nemusí mrzet! Obrana v čele s brankářem předvedla perfektní práci a má první nulu v sezóně! Takže v zápase, ve kterém jsme byli určitě lepším týmem, si odvážíme 3 body a minimálně do dnešních odpoledních zápasů jsme v čele naší III.třídy!
SK Velké Albrechtice – TJ NIVA 0:1 (0:1)
branka: L.Bajer
sestava: V.Náhlík – J.Urbaník, Z.Pavlík, J.Kocmich, P.Matušik – V.Berka, L.Bajer, T.Kocmich, M.Rulíšek – T.Růčka, M.Kozar – V.Růčka, S.Bajer, R.Mikunda, M.Liška
Příští zápas hrajeme v neděli 17.9. doma se Zbyslavicema a to od 15:30!