Už zítra se představí obě naše mužstva, tentokrát však jedou ven a žáci až do dalekých Trojanovic. Tam se utkají s dosavadním lídrem jejich skupiny a to s týmem Trojanovice – Bystré! Zápas to bude pro ně těžký, doma je soupeř pokořil hned devětkrát, za to naši nevstřelili ani gól. Z pěti zápasů mají deset bodů. Naši žáci se zatím krčí na opačném pólu tabulky, ale zápas od zápasu se lepší.
Utkání začíná od 12:30.
Muži jedou do nedalekých Mankovic splnit roli favorita. Domácí mají po 6 zápasech jen 7 bodů a to za výhry nad Životicemi u NJ 7:0 a v Nové Horce 1:4 a bod z utkání se Žilinou 2:3pk. Prohráli se Skotnicí, Hodslavicema a naposledy v Bílově. Ovšem mají ve svých řadách nebezpečného střelce, který vede dokonce tabulku střelců celé naší skupiny. Mankovice vstřelily 15 branek a sám Marek Mitáš jich dal 11. Prosadí se i proti naší precizní defenzivě?
Na to se můžete přijet podívat sami, utkání začíná v 15:00!