V sobotu hráli žáci ve Veřovicích a utkání hodnotí trenér Martin Mikunda:
„Sehráli jsme velmi těžký zápas, na střídačce nebyl žádný náhradník, protože bylo hodně nemocných,brankář zraněný a další také chyběli. Do brány se po delší době postavil Jan Vašina a i když výsledek vypadá hrozivě, chytal velmi dobře! Hráči hráli maximum co mohli, obrana byla nekompletní, taktéž útok a to bylo hodně znát. Jejich nasazení a bojovnost byla velice dobrá a to si na nich nejvíce cením. V prvním poločase jsme inkasovali 6 krát a v druhém 5 krát. Zápas je za námi a jdeme dál. V neděli hrajeme doma od 14:30 proti Bystrému, tak snad bude výsledek lepší a konečně snad bodový!“
ŽENKLAVA/VEŘOVICE – TJ NIVA 11:0 (6:0)
To muži hráli včera a jeli do Zbyslavic. Stejně jako v předchozích zápasech nás trápila nemohoucnost proměnit šance a opět jsme na to doplatili. V prvním poločase chyba v obraně, kdy si hráči nerozebrali po odraženém míči hráče a bylo to 1:0! Ve druhém poločase se nám podařilo díky Martinovi Kozarovi vyrovnat, ale za 5 minut bylo opět ve vedení domácí mužstvo. I přes optický tlak se nám nepodařilo vyrovnat a domácí pak ještě v 92. minutě vstřelili 3. gól.
TJ Sokol Zbyslavice – TJ NIVA 3:1 (1:0)
branka: M.Kozar
sestava: V.Náhlík – L.Novák, M.Rulíšek st., R.Barvík, Z.Pavlík – M.Liška, M.Rulíšek ml., L.Bajer, T.Kocmich – J.Kocmich, M.Melichařík
R.Mikunda, R.Paprskář, P.Matušik, M.Kozar
Pokračuje tak naše krize, kdy se doplácíme na to, že nedáváme góly a naopak soupeřům tam padne vše. Prolomit to budeme chtít už v neděli, kdy od 17h přivítáme „béčko“ Petřvaldu na Moravě.