Včera hrála obě naše mužstva doma a slavila se dvě vítězství! Utkání žáků hodnotí trenér Martin Mikunda:
„Včerejší zápas byl první, co jsme vyhráli. Hráči se od začátku snažili a tlačili se do brány soupeře a v 19. minutě dal krásný gól Patrik Silber a vedli jsme 1:0! Ve zbytku prvního poločasu jsme se snažili přidat další gól, ale to se již nepovedlo. Soupeře jsme celkem k ničemu nepustili, což bylo super, obrana a brankář byli výteční.
Vedruhém poločase jsme více bránili než hráli do předu. Obrana se nám dařila a soupeři jsme nedovolili vstřelit gól a zaslouženě jsme zápas vyhráli. Všem hráčům, i těm co střídali, moc děkuji za dnešní zápas bylo to velmi dobré. Další zápas hrajeme v pátek 17.5. v 16.30 v Petřvaldě.“
TJ NIVA – TJ BYSTRÉ 1:0 (1:0)
branka: P.Silber
Od 17h pak začal zápas mužů s béčkem Petřvaldu. První poločas byl z naší strany určitě lepší než ten druhý, podařilo se vstřelit branku zásluhou Marka Melichaříka a vedlo se 1:0!
Ve druhém poločase soupeř přidal ve svém výkonu a my se nedostali pořádně do hry. Až deset minut před koncem po krásném vykombinování na pravé straně a pěkném centru nechytatelně zvýšil Michal Liška na 2:0!
Zápas se už pak jen dohrával a v poslední minutě po rohu hlavou uzavřel skóre Kuba Pavlica 3:0!
TJ NIVA – FK Petřvald „B“ 3:0 (1:0)
branky: M.Melichařík, M.Liška, J.Pavlica
sestava: V.Náhlík – R.Mikunda, J.Kocmich, Z.Pavlík, R.Berka – V.Berka, T.Kocmich, J.Pavlica, M.Liška – M.Melichařík, M.Rulíšek st.
L.Novák, P.Matušik, V.Máslo, P.Pavlíček
Po 4 zápasech se tedy muži opět radují z výhry a vrátili se do čela tabulky. Na druhé Velké Albrechtice a třetí Bordovice mají náskok 3 body.
V neděli jedou na Starý Jičín, kde se od 16h utkají s místním béčkem!