Hodnocení utkání trenérem Martinem Mikundou:

 

„Dnešní zápas byl zase lepší než ten minulý, i když výsledek je stejný jako minule. Ovšem hra byla opět lepší. Nastoupili jsme poprvé v sezoně v plné sestavě na střídačce bylo 7 hráčů! V prvním poločase to bylo jak se říká nahoru dolů. Inkasovali jsme dvakrát, na konci prvního poločasu nastřelil Kuba Kozar tyčku. První poločas i tak skončil. V druhém poločasu jsme inkasovali na 0:3, ale v 50. minutě dal krásný gól Josef Tkadlec. Zbytek druhého poločasu to bylo opět nahoru dolů, kdy jsme na konci zápasu tedy úplně na konci inkasovali dva góly a zápas skončil 1:5.

Hráči dnes hráli super a jsou stále lepší. Opět všem moc děkuji za dnešní zápas, bylo to super. Poslední zápas nás čeká v sobotu 22.10. v 10:15 ve Studénce, tak snad to nasazení dětem zůstane a pokusí získat body.“

 

TJ NIVA – TJ MOŘKOV 1:5 (0:2)

branka: J.Tkadlec