Dnes od 14h jsme nastoupili v Jakubčovicích k přátelskému utkání proti TJ Kunín, který hraje okresní přebor a jsou po podzimu na 9. místě.
Utkání bylo od začátku vyrovnané, možná jsme byli lehce více u balónu my. Poločas skončil bezbrankovou remízou. Ve druhém poločase měl soupeř 1-2 velké šance, ale neproměnil a my trestali. Nejprve po přímém kopu hlavičkoval Lukáš Bajer, brankář vyrazil a Radek Paprskář dorazil – 1:0. Poté po dlouhém výkopu od naší branky šel jeden na jednoho Tomáš Růčka a akce skončila druhým gólem – 2:0! No a v úplném závěru utkání vstřelil ještě náš třetí gól Martin Rulíšek – 3:0!
TJ NIVA – TJ Kunín 3:0 (0:0)
branky: R.Paprskář, T.Růčka, M.Rulíšek
Sestava: V.Náhlík – R.Mikunda, Z.Pavlík, L.Bajer, P.Matušik – M.Liška, T.Kocmich, P.Pavlíček, M.Rulíšek – T.Růčka, M.Kozar
R.Paprskář, M.Melichařík, L.Novák, J.Pavlica
Výsledek a hlavně náš výkon je pro nás velkým povzbuzením před nadcházejícím víkendem, kdy už v prvním mistrovském zápase přivítáme Vražné.