Dnes odpoledne odehráli naši muži poslední přátelský zápas. Přijel soupeř z Kyjovic! Tým, který ještě v loni hrál III. třídu, byl pro nás dobrým soupeřem před blížícím se prvním mistrovským zápasem proti FK Bartošovice . Možná jsme byli o kousek lepším týmem a to ne jen pro to, že jsme zvítězili 7:5, ale byli jsme i více na balónu. Ovšem soupeř velice efektivním způsobem trestal naše chyby a byl pokaždé velmi nebezpečným před naší bránou. Ve které poprvé nastoupil Víťa Náhlík a v útoku se představila nová dvojice Tomáš Růčka a Martin Kozar!
O poločase bylo popřáno panu Pavlu Kocmichovi k významnému životnímu jubileu. Ještě jednou všechno nejlepší!
TJ NIVA – FK Kyjovice 7:5 (3:2)
branky: 2x T.Růčka, T.Kocmich, L.Bajer, V.Berka, M.Rulíšek ml., vlastní
Sestava: V.Náhlík – V.Berka, J.Kocmich, R.Mikunda, R.Barvík – M.Rulíšek ml., T.Kocmich, L.Bajer, M.Liška – M.Kozar, T.Růčka – V.Růčka, J.Urbaník, J.Tomášek, S.Bajer
Příští neděli to vypukne – nová sezóna ve III.třídě. No a první soupeř přijede z Bartošovic. Utkání začíná v 16h!