Včera od 15h začali jarní část naší muži, soupeřem jim byl TJ Sokol Vražné.
Svůj pohled na zápas nám poskytl Kuba Pavlica:

„Dnešní zápas začal dojemnou a smutnou připomínkou, kdy hráči i fanoušci společně vzdali hold našemu věrnému příznivci Rosťovi Růčkovi. Do prvního zápasu sezóny nastoupil tým TJ NIVA v upravené sestavě a na prvních minutách to bylo znát. Hra byla nervózní a vše si sedalo. Po 10-15 minutách jsme si začali vypracovávat herní převahu a zatlačili soupeře k jejich vápnu. Po neúspěšných centrech do to na sebe vzal Radek Mikunda a z 23 metrů prostřelil brankáře hostů. Soupeř po vstřelené brance začal hrozit nebezpečnými protiútoky, ale ve 44. minutě po nádherné přihrávce Viktora Berky se ocitl Tomáš Růčka sám před brankářem a kličkou kolem něho zvýšil na 2:0. Po poločase jsme začali hrát s cílem udržet dvoubrankový náskok a postupně přidat 3 rozhodující branku. Bohužel pro nás došlo ve 49. minutě k faulu v pokutovém území a soupeř kopal penaltu, kterou proměnil. Soupeř touto brankou ožil a rázem to byl velice vyrovnaný zápas. Naštěstí o 14 minut později přidal svůj druhý gól v zápase Tomáš Ručka a to nechytatelnou střelou k pravé tyči 3:1. Soupeř následně snížil na 3:2, ale podařilo se nám výsledek udržet a tím si zajistit první výhru jara!“
TJ NIVA – TJ Sokol Vražné 3:2 (2:0)
branky: 2x T.Růčka, R.Mikunda
Sestava: V.Náhlík – R.Mikunda, L.Bajer, Z.Pavlík, V.Berka – M.Liška, T.Kocmich, T.Růčka, P.Pavlíček – J.Kocmich, M.Kozar
R.Paprskář, L.Novák, M.Melichařík, M.Rulíšek st., J.Pavlica
Další utkání je na programu až 7.4. v Bartošovicích.