V pátek proběhla jedna z největších akcí, která se v naší obci konala po již legendárních turnajích v malé kopané Big Holiday Cup! Hodnocení sepsal hlavní pořadatel a jednatel našeho klubu Martin Mikunda:
„Máme za sebou velkou akci, která se opravdu povedla. Sešla se velká spousta lidí, počasí přálo, stánky s občerstvením jely na plné obrátky. Všechny složky IZS předvedly svou techniku, tedy kromě ZZS MSK. Ostatní složky včetně Armády ČR VÚ Hranice na Moravě a Městská policie Odry prezentovali svou techniku a práci a byl o ní velký zájem. Byla jen škoda, že Skupina dopravních nehod PČR NJ a HZS Bílovec byly odvolány k zásahu, ale tohle akci vůbec nepokazilo. Ukázka psovodů Policie ČR byla naprosto skvělá a setkala se s obrovským zájmem návštěvníků, kterých podle našich odhadů mohlo být až okolo 500.
Na závěr byla skvělá ohňová show. Všem návštěvníkům děkuji za hojnou účast a hlavně děkuji všem, kteří tuhle akci pomáhali připravit a pomáhali na samotné akci. Bez těchto lidí by se taková akce pořádat nedala.
Již se těšíme na tu příští akci, která po této skvělé zkušenosti určitě bude. O termínu se včas dozvíte, předběžně bude opět v pátek a to 30.8.2024.“
Fotky a videa nám poskytl pan Jan Malcher a pan redaktor |Ze života IZS Martin Kramer.
Odkaz na všechny fotky zde: