Dnes odpoledne zavítali naši muži do nedalekého Bílova, který je již jediným týmem, který může ohrozit naše vedení ve IV. třídě. Před zápasem jsme měli náskok 2 body a zápas k dobru. Soupeř se na nás jistě dobře připravil, ale my tam jeli vyhrát, což jsme i po 90 minutách potvrdili! Zápas byl v celku vyrovnaný, ale více ze hry jsme měli asi my. V prvním poločase domácí zahrozili z přímého kopu, kdy domácí špílmachr trefil po krásné střele břevno. Na druhé straně jsme měli několik šancí, bohužel jsme je zahazovali. Až po dlouhém autu Radka Paprskáře hlavičkoval Lukáš Bajer, míč se odrazil ke Kubovi Slezákovi, který vystřelil na branku a domácí brankář po pěkném zákroku a nedohodě s obráncem nakonec lovil míč ze své sítě – 0:1!
I ve druhém poločase jsme předváděli stejnou hru – zabezpečenou obranu s rychlým přechodem dopředu. Domácí však jednou utekli a byli blízko vyrovnání, naštěstí se tak nestalo a chvíli na to po rohovém kopu zvýšil hlavičkou Lukáš Bajer – 0:2!
Těžký zápas s dobrým koncem pro nás. Zvýšili jsme tak náskok na dnešního soupeře a jsme blízko blizoučko titulu v naší IV. třídě!
FK Bílov – TJ NIVA 0:2 (0:1)
branky: vl.gól, L.Bajer
sestava: O.Návrat – Z.Bortl, J.Kocmich, M.Rulíšek st., V.Berka – M.Liška, T.Kocmich, L.Bajer, J.Slezák – M.Melichařík, J.Pavlica – V.Růčka, T.Mutina, R.Paprskář, L.Novák, M.Rulíšek ml.
Příští zápas hrajeme v sobotu 13.5. od 16:30 na umělce v NJ proti FK Životice u Nového Jičína.