Dnes odpoledne nastoupila obě naše mužstva k domácím zápasům a oběma se podařilo bodovat! Zápas starších žáků hodnotí trenér Martin Mikunda:
„Dnešní zápas byl první v nové sezóně a byl velmi dobrý. Hráčů bylo celkem 20, což bylo úplně super. Do soupeře jsme se doslova zakousli a tlačili se do jeho brány. Výsledkem byly v prvním poločase dvě tutové šance, ale výtečný brankář soupeře nám je zlikvidoval.
V prvním poločase jsme soupeře k ničemu nepustili a tak skončil 0:0. Ve druhém poločase jsme se dále tlačili do brány soupeře, kdy jsme sice z kopačky Richarda Plhala dali gól, ale ten byl z ofsajdu a uznán nebyl. Soupeře jsme k ničemu nepustili výtečná obrana a brankář pracovali bezchybně! Zbytek zápasu jsme se tlačili do brány soupeře, ale gól nepadl, což byla škoda a zápas skončil 0:0.
Všichni hráči odvedli dnes skvělou práci na hřišti a to opravdu všichni. Za dnešní výkon jim moc děkuji, bylo to super. Další zápas hrajeme v pátek 8.9.2023 od 16:30 v Petřvaldě.“
TJ NIVA – TJ TROJANOVICE–BYSTRÉ 0:0 (0:0)
Poté nastoupili naši muži ke svému zápasu a soupeř byl taktéž TJ Trojanovice Bystré . Musíme uznat, že soupeř byl zatím nejkvalitnější, jakého jsme letos potkali! Ale po celý zápas jsme byli lehce lepším týmem. Již v 6. minutě otevřel skóre krásnou ranou levačkou Tomáš Kocmich – 1:0! Za 8 minut bylo srovnáno, to když kapitán hostů zatočil přímák parádně na zadní tyč – 1:1! Do poločasu nám vrátil vedení Tomáš Růčka ve 35. minutě – 2:1!
Do druhého poločasu jsme vstoupili lépe než v minulém domácím zápase a podařilo se nám odskočit o dva góly. To když opět Tomáš Růčka zakončil pěkný centr Viktora Berky – 52. minuta 3:1! Za dalších 7 minut to bylo ještě veselejší, to když po odvráceném rohu a následném centru skóroval Lukáš Bajer – 4:1! Hostům se ještě podařilo snížit v 77. minutě na konečných 4:2, ale to bylo již z gólů všechno.
TJ NIVA – TJ Trojanovice – Bystré 4:2(2:1)
branky: 2x T.Růčka, T.Kocmich, L.Bajer
sestava: V.Náhlík – J.Urbaník, J.Kocmich, Z.Pavlík, V.Berka – M.Liška, T.Kocmich, L.Bajer, M.Rulíšek – T.Růčka, J.Pavlica – M.Melichařík, M.Kozar, P.Matušik, R.Mikunda, L.Novák
Příští zápas je na programu v sobotu ve Velkých Albrechticích a začátek je v 16:00.