Hodnocení zápasu žáků trenéra Martina Mikundy:
„Dnešní zápas byl další v nové soutěži. Výsledek vypadá, jako by bychom nehráli a jen bránili a nebylo tomu tak. Hráči se snažili, což je super. Nastoupili dva noví hráči Vojtěch Zajonc a Štěpán Vaněček a tito na svůj první zápas hráli velmi dobře a snažili se celý zápas. Na střídání byl pouze jeden hráč (opět velká marodka). Výsledky tuto sezónu moc neřeším důležité je, že hráči chtějí hrát a snaží se i za nepříznivého skóre a stále hrají naplno, což si na nich cením nejvíce. Celá sezóna, aspoň ta podzimní, bude ještě těžká, ale hráči již vymýšlejí, kdo by se dal ještě letos porazit a plně se s nimi ztotožňuji, že jsou v naší skupině i hratelní soupeři pro naše mužstvo. Budeme se dále snažit, aby se výsledky dostavily a ony se určitě dostaví. Za dnešní zápas jim velice moc děkuji. Další zápas hrajeme v úterý 4.10. v 17.00 v Mořkově.“
TJ TROJANOVICE BYSTRÉ – TJ NIVA 10:0 (7:0)
Muži poprvé v sezóně prohráli a to v Mankovicích. V první řadě bychom chtěli poděkovat OFS Nový Jičín, že na tu IV. třídu tak „prdí“ a neposílají rozhodčí! Hlavně že vybírají pokuty od klubů za každou blbost!
Ale „rozhodčí“ nám zápas (asi) neprohrál. V prvním poločase nešlo nic, první gól padl v první minutě první střelou na branku, krásným přímým kopem. Druhý padl po chybě a třetí jsme si dali sami.
V druhém poločase se domácí zmohli pouze na zdržování a na naši půlku se ani nepodívali. Naši tlačili jak to jen šlo, spousta šancí – bohužel podařilo se vstřelit pouze 2 góly a na světě byla první porážka v sezóně. Nic se neděje, zápas se hodí za hlavu a jede se dál. Příští zápas se hraje v neděli 9.10. od 15h na našem hřišti, kde přivítáme béčko Žiliny!
TJ Tatran Mankovice – TJ NIVA 3:2 (3:0)
branky: J.Kocmich, L.Wojciuch