Dnešní utkání jsme odehráli na půdě v Nové Horce. Podle očekávání se jednalo o těžké utkání. Bylo několik omluvenek, ale také dva velké návraty – po 7 zápasech se vrátil kapitán Jakub Pavlica a po více než roce se objevil v sestavě Radek Mikunda! A právě prvně jmenovaný se stal hrdinou zápasu! První poločas byl takový nahoru dolů, asi více šancí jsme měli my. Ovšem bez gólového efektu a tak za stavu 0:0 se šlo do kabin.
Po poločase jsme do toho šlápli a tlačili se do zakončení. Domácí se dostali za celý druhý poločas jednou pořádně za půlku a hned z toho byla penalta. Tu proměnili a šli do vedení 1:0! Naštěstí se mám podařilo odpovědět a to zásluhou Viktora Berky, který doklepl vyražený centr za domácího brankáře 1:1!
Poté jsme měli ještě několik šancí, ale bez úspěchu. Všechno se už schylovalo k penaltám, ale pak se na pravém křídle objevil Radek Paprskář, po zemi nacentroval na šestnáctku, kde Lukáš Bajer přenechal míč Jakubovi Pavlicovi a ten v 89. minutě překonal domácího brankáře 1:2! Euforie na naší střídačce stříkala do všech světových stran, fanoušci a hlavně fanynky omdlévaly radostí a štěstím! Tímto gólem jsme si pojistili vedení v tabulce na 5 bodů!
Příští týden hrajeme poslední domácí utkání a to v neděli 23.10. od půl 3 proti Mankovicím, kterým máme co vracet!
SK Statek NOVÁ HORKA – TJ NIVA 1:2 (0:0)
branky: V.Berka, J.Pavlica
Před zápasem převzal cenu za nejlepšího hráče v utkání proti Žilině „B“ Viktor Berka!