Naše Áčko přezimuje na prvním místě s 5 bodovým náskokem před druhým FK Bílov ! Rozhodla o tom dnešní výhra v Mošnově nad Béčkem Skotnice! I přes absenci několika hráčů jsme dali dohromady 14 lidí a ono je to vlastně jedno, kdo na hřiště je, protože i tak předvádíme pohledný fotbal. V celém zápase jsme byli lepší a měli více míč na svých kopačkách. V prvním poločase jsme vstřelili 3 góly. První po rohu, kdy Denis Pavlík přiťukl Lukášovi Bajerovi a teď rozvlnil síť domácích – 0:1! Druhý gól dal Radek Paprskář po prostřelení domácích hráčů asi z 16 metrů – 0:2! Třetí gól dal Jakub Slezák po parádní akci Tomáše Kocmicha – 0:3!
Do druhého poločase šel na hrot náš bomber Honza Kocmich. V tu chvíli měla naše stoperská dvojice dohromady 104 let! A aby toho nebylo málo, hlídali nebezpečného kapitána domácích 51 let! Jarda Tomášek i Martin Rulíšek to zvládli a udrželi s Ondrou Návratem nulu! No a náš bomber se prosadil a vstřelil gól po úniku na 0:4 – Jan Kocmich!

FK SKOTNICE „B“ – TJ NIVA 0:4(0:3)
branky: L.Bajer, R.Paprskář, J.Slezák, J.Kocmich

Nejlepším hráčem v utkání s Mankovicema byl zvolen Michal Liška!

V dalším článku bude zhodnocení a statistiky z podzimu.