Zítra od 10:15 sehrají naši žáci poslední zápas podzimu. Pojedou do nedaleké Studénky. Naši jsou poslední a domácí předposlední, tzn. že by tady mohlo jít o možnost bodovat! Ovšem v prvním vzájemném zápase Studénka zvítězila na našem hřišti a to docela s přehledem 7:1! Od té doby však uplynulo několik dalších zápasů, ve kterých se naši zlepšovali. Uvidíme, jak zápas dopadne a zda se naši žáci rozloučí s podzimem bodovým ziskem. Do Studénky je to kousek, tak přijeďte naše žáky povzbudit!

V neděli odpoledne od 14:30 nastoupí muži doma proti TJ Tatran Mankovice . Jedná se o jediný tým, který naše dokázal porazit. Hosté od zápasu s námi začali tří zápasovou sérii výher. Porazili tedy nás 3:2, poté na penalty vyhráli v Hodslavicích a minulý týden doma zvítězili 4:1 nad Béčkem Skotnice!
Naši minulý týden otočili v poslední minutě zápas v Nové Horce a na prvním místě mají náskok 5 bodů na FK Bílov . Před nedělním zápase panuje v kabině velice bojovná nálada a odhodlání vrátit soupeři jedinou prohru i s úroky! Přijďte naše povzbudit, dát si něco na zub nebo k pití a rozloučit se s podzimní části sezóny!