Včera jeli muži na turnaj O pohár Nových Sedlic, který pořádal místní FANCLUB FK Opabrum . V extrémním počasí, nás jelo dvanáct, ale Zdena Pavlík se zranil již v prvním poločase prvního zápasu (zlomený palec na noze). Takže jsme to hráli ke konci turnaje jak se říká „na krev“.

V prvních dvou zápasech jsme byli lepší, to ještě byly síly a hrálo se dobře. Zbylé dva zápasy už byly perfektně zvládnuty po taktické stránce, kdy jsme nechali hrát soupeře a chtěli vyhrát na penalty. Což se v obou případech podařilo! V prvním penaltovém rozstřelu chytil Martin Rulíšek st. hned první dvě penalty, třetí soupeř přestřelil, takže nám stačila penalta Radka Mikundy. Ve druhém se kopalo celkem 8 penalt na každé straně. Až v 8. sérii soupeř minul a rozhodl svou penaltou náš včerejší gólman Martin Rulíšek st.

Takže se nám podařilo obhájit loňské vítězství a navíc nejlepším brankářem turnaje byl zvolen ten náš – Martin Rulíšek st. který dostal ve 4 zápasech jen 3 branky! Všichni hráči zaslouží obrovskou poklonu za to, že to zvládli a udělali našemu klubu a dědině opět dobré jméno!

FK Opabrum – TJ NIVA 0:2

M.Rulíšek ml., L.Bajer

 

TJ Sokol Sosnová – TJ NIVA 0:2

L.Bajer, P.Balhárek

 

Slovan Havířov – TJ NIVA 1:2ppk

M.Kozar

 

TJ Sokol Dobroslavice – TJ NIVA 2:3ppk

M.Kozar, L.Bajer

Sestava na turnaj:

M.Rulíšek st. – L.Novák, R.Paprskář, R.Mikunda, Z.Pavlík – M.Rulíšek ml., L.Bajer, J.Pavlica, V.Růčka – M.Kozar, S.Bajer – P.Balhárek