Včera od 9h bylo na našem hřišti hodně rušno. Téměř jako kdysi při letním turnaji v malé kopané. Proběhl totiž velký turnaj malých. Přesněji řečeno Turnaj malých mistrů kategorií 3+0 roč. 2016 a mladší. Tato kategorie se hrála ve 4 arénách. Vedle na dvou hřištích hráli děti 4+1 roč. 2015 a mladší.
Turnaje se zúčastnila tato mužstva:
TJ Sokol Žilina
Jakubčovice fotbal (tatran jakubčovice)
ŠSK Bílovec
TJ Sokol Sedlnice
TJ Sokol Ženklava
FK Nový Jičín
MLÁDEŽ FK PŘÍBOR
Fotbal Petřvald na Moravě
TJ Sokol Kateřinice
FC Libhošť
TJ NIVA
O výsledky vůbec nešlo, ale hlavně šlo o to, aby si malé holky a malí kluci zahráli! Za TJ NIVA můžeme říct, že turnaj proběhl bez jakýchkoliv komplikací a my, jakožto pořádající klub, jsme naprosto spokojeni a nadšení z přístupu vedoucích ostatních týmů a taktéž z přístupů rodičů!
Děkujeme všem, kteří se podíleli na bezproblémovém průběhu turnaje a taktéž Radim Dresler za zorganizování!