Hodnocení trenéra Martina Mikundy:
„Dnešní zápas byl zase lepší než minulý a ostatní zápasy v nové soutěži. Do branky se dnes postavil Max Fegler a chytal opravdu výtečně. Na začátku jsme rychle inkasovali dva góly, v polovině poločasu to už bylo 3:0 pro soupeře. Góly však nepadaly po chybách brankáře. Ve 35. minutě jsme dali krásný gól po přímém kopu z kopačky Aleše Poppa po předchozím faulu na Josefa Tkadlece. Do poločasu jsme však inkasovali ještě jednou a poločas skončil 1:4.
Po změně stran jsme ve 45. minutě vstřelili druhý gól z kopačky Josefa Tkadlece a bylo to 2:4. Vzápětí na to jsme nastřelili břevno a bylo to opravdu blízko dalšímu gólu. Do konce zápasu jsme již žádný gól nedali. Soupeř skóroval ještě třikrát a zápas skončil 2:7. Dnešní hra byla zase lepší, všichni se snažili a chtěli hrát, za což jim děkuji. Další zápas máme ve středu 12.10. v 16:30 v Mořkově.
TJ NIVA – TJ KLIMKOVICE 2:7 (1:4)
branky: A.Popp, J.Tkadlec