Dnešní krásné počasí přímo vybízelo k návštěvě našeho hřiště, kde se odehrálo poslední mistrovské utkání našich mužů. Přijel TJ Tatran Mankovice , jediný soupeř, který naše dokázal porazit. Jak bylo uvedeno v minulém článku, v kabině se šlo do zápasu s tím, že jim to musíme vrátit i s úroky. Nikdo však asi nečekal to, co se nakonec na hřišti odehrálo..
Ale pojďme postupně. S několika omluvenkami jsme nastoupili v 15 lidech do zápasu. Dovolím si říct, že jsme byli od začátku jednoznačně lepším mužstvem. I když v prvním poločase měli hosté možná 2 větší šance, které chytil Ondřej Návrat a jednou trefili tyčku, to my dali 3 góly, ale mohlo jich být i 5! Postupně se trefili Michal Liška, Lukáš Bajer a z penalty Radek Mikunda.
Za 10 minut druhého poločasu se nám podařilo rozvlnit síť soupeře opět třikrát a bylo to 6:0! Soupeř úplně rezignoval a valil se na jejich branku útok za útokem.
Konečné skóre 11:0 je pro soupeře možná kruté, ale gólů mohlo být i více. Podařily se dokonce dva hattricky!!! Nejprve Lukáš Bajer a po něm i Michal Liška! Toto vítězství se zapíše v novodobé historii klubu jako nejvyšší! Konečně jsme byli velice produktivní, jelikož máme v každém zápase mraky šancí, ale větší počet gólů ne a ne přijít. Dnes jsme to protrhli a odnesly to Mankovice. Krásná návštěva si toto utkání určitě užila!

TJ NIVA – TJ Tatran Mankovice 11:0 (7:0)
branky:
3x L.Bajer, 3x M.Liška, J.Pavlica, R.Mikunda, L.Wojciuch, V.Berka, J.Kocmich

Před utkáním obdržel cenu nejlepšího hráče v utkání proti Nové Horce střelec z poslední minuty Jakub Pavlica!

Poslední zápas podzimu nás čeká příští neděli proti Béčku Skotnice a to od 14:30!