Po ranním turnaji malých mistrů (článek bude napsán zvlášť) nastoupili naši muži k dalšímu domácímu zápasu. Soupeřem jim byly FK Hodslavice . Oslabenou sestavu doplnili dva velezkušení hráči – Marek Melichařík a Martin Rulíšek starší.
Kdyby po prvním poločase svítilo na tabuli 5:0, nikdo by se nemohl divit. Tolik spálených šancí a vyslaných střel na branku hostů jsme neměli snad v předchozích zápasech dohromady! Hosté však odolali a poločas tedy skončil 0:0.
A dnes platilo pravidlo o tom, že nedáš dostaneš stoprocentně, byli to právě hosté, kteří dali první gól v zápase a taky náš první inkasovaný gól v sezóně. Poté jsme ještě více přidali na tlaku a prosadil se krásně lobem Mára Melichařík – 1:1! Druhý gól vstřelil krásnou střelou levačkou Lukáš Bajer – 2:1! Tentýž hráč dal i třetí gól, kdy před brankou dorazil střelu za hostujícího brankáře – 3:1!
Udrželi jsme tedy první příčku v tabulce s tříbodovým náskokem na FK Bílov .
TJ NIVA – FK Hodslavice 3:1(0:0)
branky: M.Melichařík, 2x L.Bajer
Před zápasem byl oceněn Jan Kocmich, střelec hattriku z minulého týdne, jako hráč utkání s FK Životice u Nového Jičína!
Příštím vyzyvatelem bude FK Skotnice „B“ a to v neděli 25.9. od 15:30 na našem hřišti!