Dnes odpoledne zahájila obě naše mužstva jarní část sezóny. Utkání žáků hodnotí trenér Martin Mikunda:
„Dnešní zápas byl první po zimní přestávce, hra dětí byla velmi dobrá, i když výsledek tomu neodpovídá. Byl z těch tří vzájemných zápasů s Děrným nejlepší! První poločas byl opravdu skvělý skončil jen 2:0 pro soupeře, kdy do 20. minuty bylo skóre 0:0. V druhém poločase jsme v rychlém sledu inkasovali góly, které byly dost nešťastné. V druhém poločase jsme si vytvořili pěkné šance, avšak bez gólového efektu, což bylo škoda, všichni hráči si zasloužili gól. Za dnešní zápas všem hráčům moc děkuji, bylo to z jejich strany velmi dobré. Další zápas hrajeme v soboru 15.4. v 11:45 ve Studénce.“
TJ NIVA – TJ Děrné 0:8 (0:2)
To muži jeli do Mošnova, aby se utkali s béčkem Skotnice. Začátek byl z naší strany trochu nervózní, vázla kombinace a po našich nepřesnostech v rozehrávce se domácí dostávali do nebezpečných akcí. Naštěstí nebyli úspěšní, i díky spolehlivému výkonu Ondry Návrata v brance! V 19. minutě jsme se konečně prosadili. Lukáš Bajer si otevřel dnešní gólový účet střelou k levé tyči – 0:1! Druhý gól přidal starší z bratrů Kocmichů (Tomáš). Protrhl střeleckou smůlu a vsítil první branku od návratu ze Suchdolského azylu – 0:2! První poločas už další gól nepřinesl.
Do druhého poločasu jsme vlétli jako uragán a hned v jeho první minutě krásně levou nohou na zadní tyč skóroval podruhé Lukáš Bajer – 0:3! Za dalších 5 minut byl hattrick na světě – 0:4! Poté se ze střelce stal nahrávač a Lukáš Bajer narýsoval parádní přihrávku za obranu na Viktora Berku, ten byl u míče dříve než brankář a do prázdné branky zavěsil – 0:5! No a brankové skóre uzavřel svým 4. gólem opět Lukáš Bajer – 0:6!
Takže „kanár“ pro domácí byl na světě a po velice povedeném výkonu si odvážíme 3 body a vracíme se do čela tabulky!
FK Skotnice „B“ – TJ NIVA 0:6 (0:2)
branky: 4x L.Bajer, T.Kocmich, V.Berka
sestava: O.Návrat – Z.Bortl, Z.Pavlík, J.Kocmich, V.Berka – P.Matušik, T.Kocmich, L.Bajer, J.Slezák – J.Pavlica, M.Liška – J.Tomášek, M.Rulíšek ml., R.Paprskář, M.Melichařík
Příští neděli (16.4.) přivítáme na domácím hřišti TJ Tatran Mankovice!